"...Europa zrodziła się w pielgrzymce, a chrześcijaństwo jest jej językiem ojczystym". /J.W.Goethe/. Niech w sercach naszych zabrzmi radosna AVE pieśń, Niech nigdy nie ustanie pozdrowień AVE moc, Ty naszym hymnem stań się MODLITWĄ naszą bądź! AVE MARYJA woła cały świat - hymn Biura Pielgrzymkowego AVE. 15 sierpnia 2016  Biuro AVE obchodzi swoje "25"-te urodziny. Polecamy Bogu nasza prace i radości i dziękujemy za nieustanna opiekę - tym razem w sanktuarium Cudownego Medalika w Paryżu
Turystyka wyjadowa
sprzedaż online
Turystyka przyjadowa
sprzedaż online
sprzedaż online
Bilety Online
Bilety lotnicze
Bilety promowe
Znajdź pociągIZRAEL,PALESTYNA: DO ŹRÓDEŁ STAREGO TESTAMENTU
| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 |
 
Państwo: Izrael, Palestyna
Kod: S-IZR-10-BNPgr-582
Państwo: Izrael
Transport: Autokar, Samolot
Profil wyjazdu: Pielgrzymka
Wyżywienie: śniadanie, Obiadokolacja
Zakwaterowanie: Hotel
Wyposażenie:
    Brak informacji
Trasa przejazdu: Tel Aviv (Izrael), Betlejem (Izrael), Jerozolima (Izrael), Masada (Izrael), Jeryho (Izrael), Góra Błogosławieństw (Izrael), Kafarnaum (Izrael), Nazaret (Izrael), Cezarea (Izrael),
Zapytaj o szczegóły   Zgłoszenie on-line   Warunki uczestnictwa   Procedura sprzedaży

Terminy:
2017-12-03 - 2018-12-03
NA ZAMÓWIENIE GRUPOWE
Cena: 3071 PLN = 830 USD [oblicz cenę] [wstępna rezerwacja]
świadczenia:
Przelot; Transport komfortowym autokarem na terenie Izraela (lotnicze siedzenia); 9 noclegów – Hotel 3*** w pok. 2,3- os. (jedynki za dopłatą - 270 USD); śniadania, obiadokolacje; Ubezpieczenie KL, NNW, bagaż w TU „Signal Iduna” do 10 000 EURO; Koszty zwiedzania wg programu; Opieka duchowa Duszpasterza; Przewodnik Kapłan Biblista z jęz. polskim i Przewownik z Izraela
pakiet w/g świadczeń
INFORMACJE O PIELGRZYMCE:
SZLAKIEM BIBLIJNYM - PIELGRZYMKA DO ŹRÓDEŁ STAREGO TESTAMENTU

IZRAEL, PALESTYNA
Samolotem.

Na trasie: Tel Aviv - Betlejem - Heriodion - Jerozolima - Hebron - Beer Sheba - Masada - Jerycho - M. Martwe - Qumran - Nablus - Bet Shean - Tabor - Góra Błogosławieństw - Kafarnaum - Seforis - Nazaret - Akko -Stella Maris - Cezarea

Pielgrzymka 10dniowa na zamówienie dla grup, klubów, stowarzyszeń, wspólnot parafialnych.
Termin do ustalenia

Polecamy co najmniej 1/2 roku przed planowanym terminem rozpocząc proces organizacyjny - polecamy się zapoznać z PROCEDURĄ ORGANIZACJI AVE

Zamówienia można dokonywać ONLINE
lub wypełnić formularz znajdujący sie po klknieciu na II - gi niebieski klawisz ZAPISY ONLINE
PROGRAM:
B-04 - Izrael,Palestyna: Do źródeł StaregoTestamentu 10dni samolotem
(Kod: S-IZR-10-BNPgr-582)


Program autorski AVE (E.Weintrit)

NA SZLAKU PIELGRZYMKOWYM BUDUJEMY WSPÓLNOTĘ POPRZEZ CODZIENNĄ EUCHARYSTIĘ

1 Dzień
POLSKA - TEL AVIV - BETLEJEM

Zbiórka na lotnisku, msza św. inauguracyjna, odprawa bagażowo - biletowa, wylot do TEL AVIV, przylot, transfer do Hotelu w Betlejem, kolacja, nocleg.

2 Dzień
BETLEJEM - HERIODION

Śniadanie, msza św. w Grocie Mlecznej w Betlejem, nawiedzenie Bazyliki Narodzenia Pańskiego, Pole Pasterzy, po południu przejazd wzdłuż starożytnej drogi wodnej (baseny Salomona) do Herodion (twierdza Heroda), kolacja, nocleg.

3 Dzień
JEROZOLIMA

Śniadanie, zwiedzanie parku archeologicznego “Davidson Centre” (świątynia Heroda, ściana zachodnia), przejście podziemnym tunelem Hezekiah’s z czasów Dawidowych i podziemną ulicą z czasów Heroda, Droga Krzyżowa z IV stacją - ołtarzem pokoju, po południu nawiedzenie Bazyliki Bożego Grobu, kolacja, nocleg w Betlejem.

4 Dzień
JEROZOLIMA

Śniadanie, Góra Oliwna (Getsemani), Kościół św. Szczepana z Jego grobem, Kościół św. Marka (syryjski wieczernik), ormiańska Katedra św. Jakuba (miejsce ścięcia św. Jakuba), Klasztor Krzyża Św. (na miejscu gdzie wg tradycji prawosławnej rosło drzewo krzyża), Kneset, Menora, kolacja, nocleg.

5 Dzień
HEBRON - BEER SHEBA - MASADA - JERYCHO

Śniadanie, wyjazd do Hebronu (meczet, gdzie znajduje się grób Abrahama), Tell Beer-Sheva - miasto pustyni Negew grobowce patriarchów: Mamre, Haram al-Khalil), oaza Ein Geni (rezerwat przyrody, wodospady Króla Dawida), kolacja, nocleg w okolicy.

6 Dzień
JERYCHO- M. MARTWE - QUMRAN

Śniadanie, msza św. w Betanii nad rz.Jordan (miejsce chrztu Jezusa), Sykomora Zacheusza w Jerycho, pustynia Wadi Quelt (Góra Kuszenia), transfer nad
M. Martwe - kąpiel, Qumran (zwoje), Masada (starożytna twierdza Heroda Wielkiego), kolacja, nocleg.

7 Dzień
NABLUS - BET SHEAN - TABOR

Śniadanie, przejazd przez Nablus (Biblijne Sychem), miasta Samarytan i miasta studni Jakuba, Góra Garizim, zwiedzanie ruin grecko-rzymskiego miasta Bet Shen (teatr, łażnie, mozaiki), Góra Tabor (Przemienienie), kolacja, nocleg.

8 dzień
GÓRA BŁOGOSŁAWIEŃSTW - KAFARNAUM - SEFORIS - NAZARET

Śniadanie, przejazd nad Jez. Galilejskie, wizyta w Tabgha (cud rozmnożenia chleba), Góra Błogosławieństw, msza św. w Kafarnaum (dom rodzinny św. Piotra), rejs Łodzią Piotrową po jeziorze, kolacja i nocleg.

9 Dzień
NAZARET

Śniadanie, msza św. w Bazylice Zwiastowania w Nazarecie (dom Maryi i Józefa), krótka wizyta w helleńskim Seforis (św. Józef), panorama wzgórz Golan z Safed, Tel Dan, gorące źródła Gadary i początek Ziemi Obiecanej (Canaam), przejazd do Cezarei Filipowej (Banias) a następnie do Twierdzy Nemrod, kolacja, nocleg.

10 Dzień
AKKO -STELLA MARIS - CEZAREA - TEL AVIV - POLSKA

Śniadanie, wyjazd do dawnej warowni Krzyżowców Akko, wizyta w klasztorze Stella Maris na Górze Karmel (grota Proroka Eliasza), po drodze panorama: Cezarea Nadmorska: akwedukt (ruiny miasta Heroda),w miarę możliwości Emaus - Latrum, transfer na lotnisko Ben Gurion do Tel Aviv, Odprawa, Przelot do Polski, Przylot do Katowic.

BIURO ZASTRZEGA SOBIE PRAWO ZMIAN W PROGRAMIE
CENA ORIENTACYJNA:
CENA: to wypadkowa ilości osób do wartości kosztów transportu, ubezpieczeń i kosztów oraz wartość noclegów z wyżywieniem, parkingów, opłat wjazdowych do miast, przewodnika - płatna w USD (dla dobra uczestników którzy, mogą zakupić walutę w kantorze (AVE podając cenę w PLN zobligowane by było do przeliczeń walutowych wg.kursu bankowego)

NINIEJSZA SYMULACJA CENOWA JEST SKALKULOWANA dla odpowiedniej liczby uczestników GWARANTUJĄC 2 MIEJSCA GRATIS dla Zamawiającego + OBSŁUGA

CENA: uzależniona od ilości osób
płatna w USD
15 - 19 osób - Koszt biletu + 1050 USD + 10 USD na muzeum Ksiegi w JRM
20 - 24 osób - Koszt biletu + 880 USD + 10 USD na muzeum Ksiegi w JRM
25 - 29 osób - Koszt biletu + 820 USD + 10 USD na muzeum Ksiegi w JRM
W cenę nie są wliczone transfery na i z lotniska (cena w zależności od trasy)
na 30 dni przed pielgrzymką

-Dopłata do pokoju 1-os. 270 USD (na Zamowienie najpóźniej przy wpłacie I-raty)

* Biuro zastrzega sobie możliwość zmiany ceny ze względu na zmienność kursów walutowych oraz cen paliw
** Biuro gwarantuje 2 pokoje 1-os. ( w cenie) dla Kapłana i Pilota grupy
WARUNKI PŁATNOŚCI:
Po podpisaniu umowy prawnej o realizację pielgrzymki z Biurem AVE Zamawiający rozpoczyna nabór pielgrzymów.
Zapisy na pielgrzymkę Zamawiający powienien przyjmować na druku AVE formularz zgłoszeniowy- który jest jednocześnie pełnomocnictwem udzielanym Zamawiającemu przez uczestnika.

Na tym formularzu uczestnik podaje
- dane osobowe
- wybór pokoju
- potwierdzenie znajomości programu i warunków uczestnictwa
- udziela pełnomocnitwa Zamawiającemu

Zwyczajem Biura AVE jest podanie ceny uzależnionej od ilości osób - tak aby uczestnik poniósł jak najniższe koszty - im większa grupa tym tańsza cena.
Podając ofertę Biuro dokonuje symulacji cenowej.


Nabór i I rata jest dokonywana u Zamawiajacego (najlepiej na konto)
Kolejne raty należy wpłacić po zamknieciu listy czyli kiedy znana jest liczba pielgrzymów, wpłacane są bezpośrednio u Organizatora (bankowe konta firmowe AVE).

Przy grupach autokarowych podpisując umowę z Biurem Zamawiający zakłada wpłatę w wysokości ceny 1 osoby jako depozyt w końcowym rozliczeniu.

Przy grupach samolotowych zaliczka często jest narzucona przez linie lotnicze, które żądają depozytu bezzwrtonego za każde zarezerwowane miejsce w samolocie - stąd często na samym poczatku Zamawiajacy zakłada za określoną liczbę miejsc samolotowych zaliczkę - którą można do pewnej daty wycofać bezkosztowo bez ponoszenia strat finansowych.

Zamawiający dokonuje wpłaty na konto Biura AVE (wysyłając dowod wpłaty).

konto Alior PLN PL-76 2490 1057 0000 9900 8428 8257
konto Alior EURO PL-67 2490 1057 0000 9902 8428 8257
konto Alior USD PL-23 2490 1057 0000 9901 8428 8257
BIC: albpplpw


WARUNKI PŁATNOŚCI

I rata płatna do 48 godzin od podpisania umowy na podstawie faktury proforma. Zapisy trwają do .....

Zamknięcie listy uczestników - Biuro informuje uczestników o ostatecznej cenie zgodnej z ilością osób i obliguje do wpłaty całości.

Zamkniecie listy: data w której po podaniu listy uczestników przez Zamawiajacego Biuro podaje cenę.

W przypadku wzrostu ilości uczestników po zamknięciu listy wpływającej na obniżenie ceny pielgrzymki - Biuro dokonuje zwrotu nadwyżki w dniu wyjazdu przez Przedstawiciela Biura.

II rata: kwota złotówkowa płatna do (Biuro określa termin na programie)

III rata: kwota walutowa płatna na konto walutowe najpóżniej do (Biuro określa termin na programie)

Do obowiązku Pielgrzyma i Zamawiajacego wynikającego z umowy, należy:
- dotrzymywanie terminów płatności
- przesłanie dowodu wpłaty z kodem imprezy celem weryfikacji poprawności przelewu

Przy pielgrzymkach z naboru grupowego Biuro wysyła zawiadominie na 21 dni przed pielgrzymką przypominające o miejscu i godzinie zbiórki oraz poradnik pielgrzyma.
Jednak najczęściej i to rozwiązanie polecamy Przedstawiciel Biura spotyka sie z grupą na specjalnie zorganizowanym zebraniu (termin nalezy ustalić z Biurem)

Zgodnie z ustawą o turystyce uczestnik ma prawo zrezygnować w każdym terminie przed realizacją pielgrzymki (w formie pisemnej), jednak musi być świadomy, iż jest to związane z potrąceniem tzw. kosztów rzeczywistych wraz opłata manipulacyjną (tak stanowi ustawa o usługach turystycznych z dnia 27.08.1997 roku)
ŚWIADCZENIA W CENIE:
- Przelot samolotem
- Transport komfortowym autokarem na terenie Izraela (lotnicze siedzenia)
- 9 noclegów - Hotel 3*** w pok. 2,3- os. (jedynki za dopłatą - 270 USD)
- śniadania, obiadokolacje
- Ubezpieczenie KL, NNW, bagaż w TU -Signal Iduna” do 10 000 EURO
- Koszty zwiedzania wg programu
- Opieka duchowa Duszpasterza
- Przewodnik Kapłan Biblista z jęz. polskim i Przewownik z Izraela
CENA NIE OBEJMUJE:
W cenę nie są wliczone tzw. zwyczajowe napiwki: 40 USD dla obsługi na miejscu
Możliwość wypożyczenia na cały okres pielgrzymki słuchawek dla całej grupy po 1 USD za 1 dzień na osobę
UWAGI:
Paszport ważny minimum 6 miesięcy - proszę podać datę ważności przed odlotem.

Osoby z wizą libijską, libańską i syryjską winny wymienić paszport, gdyż może się zdarzyć, iż nie zostaną wpuszczone na teren Izraela.
PRZYWILEJE I OBOWIĄZKI ZAMAWIAJĄCEGO:
Przywilejem osoby Zamawiającej pielgrzymkę jest miejsce bezpłatne przy określonej liczbie uczestników.

Ilość miejsc gratis określa Zamawiający (standardowo Biuro podaje cene przy 2-óch osobach bezpłatnych) - zwiększenie liczby osób gratis jest możliwe ale wiąże się z automatyczną zmianą ceny.

Do obowiązków Zamawiającego należy nabór uczestników ( Biuro podaje wzór listy uczestników), określenie przydziału pokoi(liczba pokoi 1-os jest ograniczona stąd na zamówienie)wg wzoru tzw. "rooming listy".
Obowiązkiem Zamawiającego jest wpłata kosztów na konto Organizatora AVE wg podanych warunków w umowie. Przy umowie zbiorowej wpłaty mogą być tylko i wyłacznie zbiorowe przez Zamawiającego na konto Organizatora. Biuro zastrzega sobie przyjmowanie wpłat indywidualnych uczestników.

Obowiązkiem Zamawiającego jest dotrzymywanie warunków umowy o realizacje pielgrzymki oraz wpłata kosztów na konto Organizatora AVE wg podanych warunków w umowie.

Biuro zastrzega sobie przyjmowanie wpłat od indywidualnych uczestników (prawnie uzasadnione umową zbiorową).

Atrakcje:

   
 
strona główna dodaj do ulubionych wersja do druku napisz do nas
 
Ta strona wykorzystuje pliki cookies - korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Możesz zarządzać plikami cookies, zmieniając ustawienia w swojej przeglądarce internetowej.