"...Europa zrodziła się w pielgrzymce, a chrześcijaństwo jest jej językiem ojczystym". /J.W.Goethe/. Niech w sercach naszych zabrzmi radosna AVE pieśń, Niech nigdy nie ustanie pozdrowień AVE moc, Ty naszym hymnem stań się MODLITWĄ naszą bądź! AVE MARYJA woła cały świat - hymn Biura Pielgrzymkowego AVE. 15 sierpnia 2016  Biuro AVE obchodzi swoje "25"-te urodziny. Polecamy Bogu nasza prace i radości i dziękujemy za nieustanna opiekę - tym razem w sanktuarium Cudownego Medalika w Paryżu
Turystyka wyjadowa
sprzedaż online
Turystyka przyjadowa
sprzedaż online
sprzedaż online
Bilety Online
Bilety lotnicze
Bilety promowe
Znajdź pociągWycieczka do Włoch
| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 |
 
Kod: WŁOCHY wyc. obj
Państwo: Włochy
Transport: Autokar
Profil wyjazdu: Oferta objazdowa, Wyjazd dla dzieci i młodzieży
Wyżywienie: śniadanie, Obiadokolacja
Zakwaterowanie: Hotel
Wyposażenie:
    Brak informacji
Zapytaj o szczegóły   Zgłoszenie on-line   Warunki uczestnictwa   Procedura sprzedaży

Terminy:
2017-02-14 - 2018-02-14
Cena: 1520 PLN [oblicz cenę] [wstępna rezerwacja]
świadczenia:
1 nocleg w Rimini, 2 noclegi w okolicach Rzymu, 1 nocleg w okolicach Florencji, 1 nocleg w okolicach Wenecji, zakwaterowanie w hotelach 3 i 4 gwiazdkowych w pokojach 3,4 osobowych z łazienkami, 5 śniadań i 5 obiadokolacji, transport autokarem LUX, bilet wstępu do Mirabilandii, usługi pilota-przewodnika, ubezpieczenie KL i NNW.
uczestnik
WYCIECZKA DO WŁOCH:
Program imprezy:
Dzień I:
Wyjazd do Włoch o godz. 11.00, przekroczenie granicy w Cieszynie, przejazd przez terytorium Czech i Austrii.

Dzień II: przyjazd do Mirabilandii, korzystanie z atrakcji znanego w całej Europie parku rozrywki, obiadokolacja i nocleg w Rimini,

Dzień III: po śniadaniu wyjazd w kierunku Rzymu, po drodze zwiedzanie Republiki San Marino i/lub Asyżu, przyjazd w okolice Rzymu, obiadokolacja, nocleg.

Dzień IV: Po śniadaniu wyjazd do Rzymu, zwiedzanie miasta, w programie m.in.: Plac Wenecki, Plac i schody Hiszpańskie, Fontanna di Trevi, Plac Navona, Panteon, Fontanna Czterech Rzek, Campo do Fiori, Kapitol, Colosseum, Forum Romanum. Powrót do Hotelu, obiadokolacja nocleg

Dzień V: Po śniadaniu wyjazd do Watykanu - zwiedzanie Placu Św. Piotra, Bazylika Św. Piotra, oddanie hołdu Janowi Pawłowi II, Bazylika św. Jana na Lateranie, Bazylika Św. Pawła za Murami, wyjazd w kierunku Florencji, po drodze zwiedzanie Pizzy, nocleg i obiadokolacja w okolicach Florencji.

Dzień VI: Po śniadaniu wyjazd do Florencji, zwiedzanie stolicy Toskanii, w programie: Kościół Santa Croce, Katedra Santa Maria del Fiore, Wieża Giotta, Most Ponte Vecchio, przejazd w okolice Wenecji, obiadokolacja i nocleg.

Dzień VII: Po śniadaniu przyjazd do Wenecji zwiedzanie miasta, Plac i Bazylika Św. Marka, Pałac Dożów, Most Rialto, Most Westchnień, przepłynięcie tramwajem wodnym, po zwiedzaniu wyjazd w kierunku Polski, przejazd przez Włochy i Austrię.

Dzień VIII: przejazd przez Czechy i Polskę zakończenie wycieczki.

Cena zawiera: 1 nocleg w Rimini, 2 noclegi w okolicach Rzymu, 1 nocleg w okolicach Florencji, 1 nocleg w okolicach Wenecji, zakwaterowanie w hotelach 3 i 4 gwiazdkowych w pokojach 3,4 osobowych z łazienkami, 5 śniadań i 5 obiadokolacji, transport autokarem LUX, bilet wstępu do Mirabilandii, usługi pilota-przewodnika, ubezpieczenie KL i NNW.

Cena nie zawiera: dodatkowej opłaty płatnej w autokarze w wysokości 80 Euro na bilety wstępu, wjazdy do miast, bilet na tramwaj wodny w Wenecji, lokalnego przewodnika, metro po Rzymie.

Atrakcje:

   
 
strona główna dodaj do ulubionych wersja do druku napisz do nas
 
Ta strona wykorzystuje pliki cookies - korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Możesz zarządzać plikami cookies, zmieniając ustawienia w swojej przeglądarce internetowej.