"...Europa zrodziła się w pielgrzymce, a chrześcijaństwo jest jej językiem ojczystym". /J.W.Goethe/. Niech w sercach naszych zabrzmi radosna AVE pieśń, Niech nigdy nie ustanie pozdrowień AVE moc, Ty naszym hymnem stań się MODLITWĄ naszą bądź! AVE MARYJA woła cały świat - hymn Biura Pielgrzymkowego AVE. 15 sierpnia 2016  Biuro AVE obchodzi swoje "25"-te urodziny. Polecamy Bogu nasza prace i radości i dziękujemy za nieustanna opiekę - tym razem w sanktuarium Cudownego Medalika w Paryżu
Turystyka wyjadowa
sprzedaż online
Turystyka przyjadowa
sprzedaż online
sprzedaż online
Bilety Online
Bilety lotnicze
Bilety promowe
Znajdź pociągWycieczka do Wenecji Florencji i Rzymu
| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 |
 
Kod: Włochy krotkie
Państwo: Włochy
Transport: Autokar
Profil wyjazdu: Wyjazd dla dzieci i młodzieży
Wyżywienie: śniadanie, Obiadokolacja
Zakwaterowanie: Hotel
Wyposażenie:
  • Restauracja
  • Sala telewizyjna
  • Sala wielofunkcyjna
Zapytaj o szczegóły   Zgłoszenie on-line   Warunki uczestnictwa   Procedura sprzedaży

Terminy:
2017-02-14 - 2018-02-14
Cena: 1300 PLN [oblicz cenę] [wstępna rezerwacja]
świadczenia:
3 noclegi, 1 nocleg w okolicach Pizzy, 2 noclegi w okolicach Rzymu, zakwaterowanie w pokojach 2,3,4 osobowych z łazienkami, 4 śniadania i 4 obiadokolacje, transport autokarem LUX, usługi pilota, ubezpieczenie KL i NW.
uczestnik
WYCIECZKA DO WENECJI FLORENCJI I RZYMU:
Program wycieczki:

Dzień I:
Wyjazd do Włoch o godz. 11, przekroczenie granicy w Cieszynie, przejazd przez terytorium Czech i Austrii.

Dzień II: Przyjazd do Wenecji około godz. 07.00 - zwiedzanie miasta - Plac i Bazylika Św. Marka, Pałac Dożów, Most Rialto, Most Westchnień, przepłynięcie tramwajem wodnym. Przyjazd do hotelu w okolicach Florencji, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

Dzień III: Po śniadaniu wyjazd do Florencji, zwiedzanie stolicy Toskanii, w programie: Kościół Santa Croce, Katedra Santa Maria del Fiore, Wieża Giotta, Most Ponte Vecchio. Następnie przejazd do Pizy zwiedzanie miasta. Przejazd do hotelu w okolicach Rzymu, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

Dzień IV: Po śniadaniu wyjazd do Rzymu, zwiedzanie miasta, w programie m.in. - przejazd do Bazyliki Św. Pawła za Murami, Bazylika św. Jana na Lateranie, Plac Wenecki, Plac i schody Hiszpańskie, Fontanna di Trevi, Plac Navona, Panteon, Fontanna Czterech Rzek, Campo di Fiori, Kapitol, Colosseum, Forum Romanum. Przejazd do hotelu - obiadokolacja, nocleg.

Dzień V: Po śniadaniu wyjazd do Rzymu, zwiedzanie Watykanu - Placu Św. Piotra, Bazylika Św. Piotra, oddanie hołdu Janowi Pawłowi II, zwiedzanie Bazyliki Św. Piotra. Wyjazd w drogę powrotną.

Dzień VI: Przejazd przez Czechy, powrót do Polski, zakończenie wycieczki.

Cena od: 1300PLN + 50€

Cena zawiera: 3 noclegi, 1 nocleg w okolicach Pizzy, 2 noclegi w okolicach Rzymu, zakwaterowanie w pokojach 2,3,4 osobowych z łazienkami, 4 śniadania i 4 obiadokolacje, transport autokarem LUX, usługi pilota, ubezpieczenie KL i NW.

Cena nie zawiera: dodatkowej opłaty płatnej w autokarze w wysokości 50 Euro na bilety wstępu, wjazdy do miast, bilet na tramwaj wodny w Wenecji, lokalnego przewodnika, metro po Rzymie.

Atrakcje:

   
 
strona główna dodaj do ulubionych wersja do druku napisz do nas
 
Ta strona wykorzystuje pliki cookies - korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Możesz zarządzać plikami cookies, zmieniając ustawienia w swojej przeglądarce internetowej.