"...Europa zrodziła się w pielgrzymce, a chrześcijaństwo jest jej językiem ojczystym". /J.W.Goethe/. Niech w sercach naszych zabrzmi radosna AVE pieśń, Niech nigdy nie ustanie pozdrowień AVE moc, Ty naszym hymnem stań się MODLITWĄ naszą bądź! AVE MARYJA woła cały świat - hymn Biura Pielgrzymkowego AVE. 15 sierpnia 2016  Biuro AVE obchodzi swoje "25"-te urodziny. Polecamy Bogu nasza prace i radości i dziękujemy za nieustanna opiekę - tym razem w sanktuarium Cudownego Medalika w Paryżu
Turystyka wyjadowa
sprzedaż online
Turystyka przyjadowa
sprzedaż online
sprzedaż online
Bilety Online
Bilety lotnicze
Bilety promowe
Znajdź pociągInfo pielgrzym
List do pielgrzyma
DROGI PIELGRZYMIE,

15 sierpnia 2016 roku upłynęło 25 lat służby Bogu i Maryi - śpiewając AVE w najdalszych zakątkach świata. Służymy organizacją pielgrzymek już od ponad 25 lat i dziękujemy Bogu i Maryi, iż odczuwamy nieustanną troskę i opiekę nad naszymi pielgrzymami, Kapłanami, Pilotami, Przewodnikami i Kierowcami oraz całe nasze Biuro wraz z pracownikami.
Mamy za co dziękować i wielbić Boga! AVE BOGU i MARYI
Mamy za co dziękować tym, którzy z nami pielgrzymowali - Pielgrzymom, i tym którzy służyli
Pielgrzymom: Kapłanom, Pilotom, Przewodnikom, Kierowcom. Dziękuję też wszystkim Pracownikom Biura AVE, to dzięki ich pracy - często anonimowej były dogrywane wszystkie szczegóły wyjazdów.

AVE to Zdrowaś, Witaj, czyli oddanie chwały, czci i uwielbienia, które zanosili nasi pielgrzymi przez 25 lat wyśpiewując "AVE" w tysiącach sanktuariów i miejsc świętych na niemalże całej kuli ziemskiej
Rok 2016
to szczególny rok - ROK BOŻEGO MIŁOSIERDZIA. Papież Franciszek proklamując go pragnie aby każdy doświadczył Bożej obecności, a pielgrzymka jest najwspanialsza formą doświadczania Bożych łask. Życzymy abyśmy się spotkali na wspólnym szlaku.
to rok naszego Jubileuszu i pielgrzymkowego dziękczynienia
w rok 1050 LAT CHRZTU Polski


7261792 s aveski13464397 s avepolonia
AVE Touroperator

ul. Gawronów 23
40-527 Katowice

Polska // Poland

tel. /32/ 205 38 30
fax /32/ 205 38 28

Dział Obsługi
Sales Department
info@ave.turystyka.pl

Dział Organizacji Grup
Group Department
ave@ave.turystyka.pl

Godziny pracy biura

poniedziałek-piątek
8.30-16.30

wtorek
11.00-19.00


______________
Signal
Wiara

mus
   
 
strona główna dodaj do ulubionych wersja do druku napisz do nas
 
Ta strona wykorzystuje pliki cookies - korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Możesz zarządzać plikami cookies, zmieniając ustawienia w swojej przeglądarce internetowej.