"...Europa zrodziła się w pielgrzymce, a chrześcijaństwo jest jej językiem ojczystym". /J.W.Goethe/. Niech w sercach naszych zabrzmi radosna AVE pieśń, Niech nigdy nie ustanie pozdrowień AVE moc, Ty naszym hymnem stań się MODLITWĄ naszą bądź! AVE MARYJA woła cały świat - hymn Biura Pielgrzymkowego AVE. 15 sierpnia 2016  Biuro AVE obchodzi swoje "25"-te urodziny. Polecamy Bogu nasza prace i radości i dziękujemy za nieustanna opiekę - tym razem w sanktuarium Cudownego Medalika w Paryżu
Turystyka wyjadowa
sprzedaż online
Turystyka przyjadowa
sprzedaż online
sprzedaż online
Bilety Online
Bilety lotnicze
Bilety promowe
Znajdź pociągAve info
Misja Biura

     Dewizą licencjonowanego Organizatora Turystyki AVE jest uczciwość i rzetelność.
Każda trasa pielgrzymkowa ułożona jest tak, aby była przeżyciem duchowym i ubogaceniem w wierze, poznawaniem naszego dziedzictwa kultury chrześcijańskiej, ale i czerpaniem ze zdroju łask płynących sacrum miejsca, do którego zaprasza nas sam Bóg. Czujemy się zaproszeni, by nawiedzać te miejsca. Służąc naszym doświadczeniem, działamy zawsze zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi w turystyce, zapewniamy też specjalny pakiet ubezpieczeniowy a prowadzi nas pod względem duchowym Kapłan - Duszpasterz Pielgrzymkowy oraz przygotowany licencjonowany Przewodnik. W centrum każdego dnia pielgrzymkowego jest Eucharystia, dziękczynienie w modlitwie, ale i doświadczanie obecności drugiego człowieka i daru wspólnoty kościoła powszechnego.
    Każdy program układamy w wybranym przez Was terminie - prosimy o sugestie co do jakości i standardu świadczeń noclegowo- żywieniowych; o waszych możliwościach finansowych - by pielgrzymka spełniała Wasze oczekiwania i życzenia. Nasze doświadczenie 24-letniej służby pielgrzymom ułatwia nam przygotowanie oferty - z góry dziękujemy za zaufanie i zawierzenie nam tego świętego czasu pielgrzymowania, który jest niezwykle owocną formą ewangelizacji. Postaramy sie nie zawiesc Waszych oczekiwań. Nasza praca ma być spełnienień Waszych życzeń.
    Pamiętajmy, ze cena jest wypadkową świadczeń do ilości osób, stąd doświadczenie podpowiada nam, że sprawiedliwa jest wycena kosztów zgodnie z ilością osób, dlatego zawsze na programie podajemy koszt z tzw. symulacją cenową, termin naboru pielgrzymów, datę zamknięcia listy, co pozwala na podanie ostatecznej ceny.
    Ave służy od 1991 roku i jest jednym z pierwszych profesjonalnych Biur Pielgrzymkowych jakie powstało w wolnej Polsce. Nasze powołanie zrodziło się w pielgrzymce do Santiago de Compostella w 1989 roku na Światowym Spotkaniu Młodzieży z Ojcem Świętym Janem Pawłem II, który właśnie tam u grobu wielkiego patrona pielgrzymów swoimi słowami o istocie pielgrzymowania zasiał w nas ziarno potrzeby organizacji profesjonalnych pielgrzymek, a którego plonem jest AVE.
Wyśpiewaj AVE Bogu i Maryi na naszych szlakach pielgrzymkowych - ZAPRASZAMY

        Naszą misją jest zapewnienie najwyższej jakości usług dla naszych klientów krajowych i międzynarodowych, przestrzeganie praw człowieka przyjętych przez społeczność międzynarodową, prowadzenie działalności w sposób przyjazny dla środowiska, oraz promocja  , dziedzictwa kulturowego i lokalnych tradycji,  wspieranie  ochrony środowiska naturalnego w destynacjach, do których podróżują nasi klienci , działalność charytatywna na rzecz najbardziej potrzebujących przedstawicieli społeczności lokalnych. Stąd Ave jako Touroperator włączyło sie w program realizowany w ramach systemu na rzecz zrównoważonego rozwoju w turystyce Travelife.

Strategia zrównoważonego rozwoju i zarzadzania w AVE7261792 s aveski13464397 s avepolonia
AVE Touroperator

ul. Gawronów 23
40-527 Katowice

Polska // Poland

tel. /32/ 205 38 30
fax /32/ 205 38 28

Dział Obsługi
Sales Department
info@ave.turystyka.pl

Dział Organizacji Grup
Group Department
ave@ave.turystyka.pl

Godziny pracy biura

poniedziałek-piątek
8.30-16.30

wtorek
11.00-19.00


______________
Signal
Wiara

mus
   
 
strona główna dodaj do ulubionych wersja do druku napisz do nas
 
Ta strona wykorzystuje pliki cookies - korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Możesz zarządzać plikami cookies, zmieniając ustawienia w swojej przeglądarce internetowej.