"...Europa zrodziła się w pielgrzymce, a chrześcijaństwo jest jej językiem ojczystym". /J.W.Goethe/. Niech w sercach naszych zabrzmi radosna AVE pieśń, Niech nigdy nie ustanie pozdrowień AVE moc, Ty naszym hymnem stań się MODLITWĄ naszą bądź! AVE MARYJA woła cały świat - hymn Biura Pielgrzymkowego AVE. 15 sierpnia 2016  Biuro AVE obchodzi swoje "25"-te urodziny. Polecamy Bogu nasza prace i radości i dziękujemy za nieustanna opiekę - tym razem w sanktuarium Cudownego Medalika w Paryżu
Turystyka wyjadowa
sprzedaż online
Turystyka przyjadowa
sprzedaż online
sprzedaż online
Bilety Online
Bilety lotnicze
Bilety promowe
Znajdź pociągUbezpieczenia
Wybierz i kup polisę online
Ubezpieczenia turystyczne w TU Signal Iduna
Polisy ubezpieczeniowe AVE dla grup zorganizowanych TU Signal Iduna
TU Signal Iduna wiąże z AVE umowa generalna określająca zakres polis dla grup. Stały numer polisy: 201232
Ubezpieczenia majątkowe

Ważne informacje. Rozszerzenia polis

Istnieje możliwość wykupienia ubezpieczenia turystycznego w formie podstawowej jak i rozszerzonej. Forma rozszerzona obejmuje: 

TK

Turystykę kwalifikowaną -wypoczynek połączony z rekreacją i amatorskim uprawianiem sportu, w celu doskonalenia sprawności, wydolności zdrowia oraz wszechstronnym poznaniem atrakcji turystycznych, uprawiany często na oznakowanych szlakach i/lub trasach zjazdowych, wymagający umiejętności posługiwania się sprzętem turystycznym, głównie lokomocyjnym (np. rower, żaglówka, kajak, narty, snowboard, windsurfing, kitesurfing) uprawiany indywidualnie lub zespołowo, w grupach nieformalnych lub zorganizowanych (np. obozy zimowe - narciarskie - snowboardowe, amatorskie zawody), niekiedy połączone z elementami szkolenia i współzawodnictwa, również wszelkiego rodzaju zajęcia teambuldingowe (np. paintball, skoki bungee). 

CP* 

Choruję na choroby przewlekłe (zwyżka 400%) Zwyżka od następstw chorób przewlekłych i nowotworowych wynosi 400% (kod CP) Wzrost składki dotyczy całego pakietu ryzyk. 

SM 

Uprawiam sporty ekstremalne (zwyżka 300%) Zwyżka obejmuje uprawianie sportów ekstremalnych, dyscyplin sportowych, których uprawianie wymaga ponadprzeciętnych umiejętności, odwagi i działania w warunkach dużego ryzyka, a w szczególności: sporty powietrzne takie jak: skoki ze spadochronem, paralotniarstwo, szybownictwo, pilotowanie jakichkolwiek samolotów silnikowych, kolarstwo górskie, sporty motorowe, wspinaczka wysokogórska, skalna, skałkowa, speleologia, skoki narciarskie, jazda po muldach, skoki akrobatyczne na nartach oraz sporty, w których wykorzystywane są pojazdy poruszające się po śniegu lub lodzie; składka wzrasta o 300% Wzrost składki dotyczy całego pakietu ryzyk. 

SP 

Uprawiam sporty wyczynowo lub biorę udział w zawodach, wyścigach, występach i treningach sportowych (zwyżka 200%) Zwyżka obejmuje wyczynowe uprawianie sportu lub branie udziału w zawodach, wyścigach, występach i treningach sportowych składka wzrasta o 200%. Wzrost składki dotyczy całego pakietu ryzyk. Uprawianie dyscyplin sportowych w ramach sekcji lub klubów sportowych, albo w celach zarobkowych, jak również uczestniczenie w wyprawach do miejsc charakteryzujących się ekstremalnymi warunkami klimatycznymi lub przyrodniczymi, albo w ekspedycjach. 

HR 

Uprawiam sporty wysokiego ryzyka (zwyżka 100%) Zwyżka wynosi 100% i obejmuje uprawianie jazdy konnej, polo, myślistwa, nurkowania z aparatem powietrznym, raftingu lub innych sportów wodnych uprawianych na rzekach górskich, sztuk walki i wszelkiego rodzaju sportów obronnych. Wzrost składki dotyczy całego pakietu ryzyk 

WA 

Pracuję za granicą (zwyżka 60%) Zwyżka obejmuje wykonywanie pracy fizycznej za granicą składka wzrasta o 60% Wzrost składki dotyczy całego pakietu ryzyk. Podjęcie przez Ubezpieczonego za granicą czynności, za które zwyczajowo otrzymuje się wynagrodzenie i które zwiększają ryzyko powstania szkody. Czynności te obejmują także wolontariat i praktyki zawodowe. Przez wykonywanie pracy fizycznej rozumie się wykonywanie wszelkich prac a w szczególności czynności z użyciem niebezpiecznych narzędzi, substancji chemicznych, pracy na wysokościach, remontowo - budowlanych, pracy w transporcie, w rolnictwie, pod ziemią, w hutnictwie, prace w usługach gastronomicznych. 

Istnieje również możliwość dostosowania kwot ubezpieczeniowych do Państwa potrzeb i oczekiwań. Jeśli macie Państwo pytania, zachęcamy do kontaktu z Biurem AVE7261792 s aveski13464397 s avepolonia
AVE Touroperator

ul. Gawronów 23
40-527 Katowice

Polska // Poland

tel. /32/ 205 38 30
fax /32/ 205 38 28

Dział Obsługi
Sales Department
info@ave.turystyka.pl

Dział Organizacji Grup
Group Department
ave@ave.turystyka.pl

Godziny pracy biura

poniedziałek-piątek
8.30-16.30

wtorek
11.00-19.00


______________
Signal
Wiara

mus
   
 
strona główna dodaj do ulubionych wersja do druku napisz do nas
 
Ta strona wykorzystuje pliki cookies - korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Możesz zarządzać plikami cookies, zmieniając ustawienia w swojej przeglądarce internetowej.