Firmowe katalogi – jak je drukować?

Firmowe katalogi – jak je drukować?

18 grudnia 2020 Wyłączono przez Kamil

Każda firma, niezależnie od gałęzi biznesu, w jakiej funkcjonuje, powinna dbać o swój marketing. Odpowiednia reklama potrafi zdziałać cuda, przy niewielkim wkładzie pracy. Doskonałym narzędziem marketingowym są katalogi firmowe, które można wręczać kontrahentom i klientom, kiedy zachodzi taka potrzeba. Takie katalogi warto dołączać również do zakupów. Najlepiej, jeśli katalog jest poręczny, niezbyt gruby i kolorowy. Zdjęcia powinny być wyraźne i ładnie zaaranżowane. Przygotowanie oprawy graficznej najlepiej jest zlecić profesjonaliście, który sprawi, że katalog będzie się prezentował naprawdę pięknie.

Druk katalogów w drukarni online

Katalogi najlepiej drukować na profesjonalnym i nowoczesnym sprzęcie, przy użyciu odpowiedniej jakości papieru i tuszu. Wspaniale sprawdzają się drukarnie internetowe (https://www.dobredrukowanie.pl/drukarnia/Katalog-szyty-druk), w których druk katalogów jest niedrogi i bardzo wygodny. Wszystkich formalności, włącznie z samym zamówieniem można dokonać online, bez wychodzenia z biura. Wystarczy jedynie wypełnić odpowiedni formularz zamówienia i sprecyzować jego specyfikację. Następnie, przesyła się pliki graficzne i oczekuje na druk katalogów. Kiedy tylko te są gotowe, kurier dostarcza je pod wskazany adres.

Na jakie inne materiały promocyjne warto się zdecydować?

Katalogi to jednak nie wszystkie materiały, z których można korzystać. Większe firmy bardzo często decydują się również na firmowe kalendarze z logo, podkłady na biurko, czy druk wizytówek. Im większe zamówienie w takiej drukarni, tym lepsze warunki finansowe można wynegocjować. Warto rozpocząć współpracę długofalową, która jest zawsze opłacalna dla obu stron.