Imprezy okolicznościowe i firmowe w parku rozrywki

Imprezy okolicznościowe i firmowe w parku rozrywki

23 marca 2022 Wyłączono przez Kamil

Park rozrywki to idealne miejsce na przeprowadzenie imprezy towarzyskiej – bez względu na okoliczność. Jednak większość parków rozrywki to obiekty działające sezonowo, zbudowane na otwartej przestrzeni. Wyjątek od tej reguły może stanowić nowy park rozrywki w Warszawie udostępniony wszystkim zainteresowanym na trzeciej kondygnacji Centrum Handlowego Blue City w stolicy Polski. To trzecia lokalizacja firmy TEPFactor, która do tej pory z wielkimi sukcesami prowadziła podobne centra rozrywki rodzinnej w Dubaju i w Czechach. Całość zaprojektowana i wykonana jest w taki sposób, aby zagwarantować rodzinom, grupom przyjaciół lub pracownikom tej samej firmy idealne warunki do zabawy, integracji lub też rywalizacji – w zależności od potrzeb i grupy wiekowej klientów.

Co oferuje park rozrywki w Warszawie TEPFactor?

Centrum rodzinnej rozrywki w pierwszej kolejności kojarzy się z idealnym miejscem do zorganizowania urodzin dla najmłodszych i rzeczywiście, oferta dla dzieci i najmłodszych (wiek 4-12 lat) jest wyjątkowo rozbudowana i uwzględnia nie tylko nieograniczony dostęp do korytarzy i komnat składających się na 1500 m2 parku. To także stała opieka ze strony animatora, który przeprowadzi dziec przez reguły rywalizacji i pomoże w razie potrzeby przy poszczególnych grach, zabawach czy urządzeniach i zagadkach zlokalizowanych na ich trasie. Naturalnie w ramach oferty urodzinowej rodzice mogą ze szczegółami ustalić zakres cateringu dla dzieci, więc park rozrywki w Warszawie jest również pod tym względem odpowiednio przygotowany i posiada własne zaplecze gastronomiczne. W trakcie zabawy najmłodszych, z bufetu skorzystać mogą oczywiście także dorośli i opiekunowie.

Integracja pracowników w centrum rozrywki

Z rozlicznych funkcji integracyjnych, jakie gwarantuje park rozrywki w Warszawie zlokalizowany w CH Blue City, chętnie korzystają także menadżerowie i właściciele firm pragnący podnieść jakość współpracy między pracownikami. Zainwestowanie stosunkowo niewielkich środków na zorganizowany profesjonalnie dzień integracji zwieńczony wspólną imprezą towarzyską i odpowiednim wyżywieniem – pozwala zacieśnić relacje w grupach współpracowników. W ten sposób przy niedużych nakładach finansowych uzyskać można wyższą wydajność zespołu oraz podnieść motywację wśród pracowników i wyposażyć ich w dodatkowe narzędzia komunikacji.