Jak sprawdzić, czy partner zdradza swoją drugą połówkę?

Jak sprawdzić, czy partner zdradza swoją drugą połówkę?

8 stycznia 2015 Wyłączono przez Kamil

Jedną z najczęstszych przyczyn rozstania, bez wątpliwości jest zdrada. Powodów i przyczyn zdrady może być wiele: kłopoty w pracy, stres, problemy osobiste, zauroczenie, można tak wymieniać bez końca. Samo podejrzenie zdrady jednak nie wystarczy. Trzeba mieć na to dowody. I tutaj z pomocą przychodzą nam akcesoria szpiegowskie.

 

Jakie są akcesoria szpiegowskie do kontrolowania partnera?

 

Najpopularniejszym i najczęściej stosowanym urządzeniem szpiegowskim jest kamera. Można ją łatwo zainstalować w niewidocznym miejscu. Dostępne są budziki z wbudowaną kamerą. Jest to bardzo niepozorne, a niezwykle przydatne urządzenie. Bardzo przydatny jest również dyktafon, w przypadku gdy potrzebujemy nagrania, np. przyznania się do zdrady. Taki dyktafon – dzięki ciągle rozwijającej się technologii – można umieścić w przedmiotach codziennego użytku, takich jak: odtwarzacz MP3, ładowarka USB czy nawet portfel. W przypadku, gdy mamy podejrzenie, że nasza druga połówka nas zdradza, warto wiedzieć gdzie i kiedy partner przebywa. Do tego niezbędny będzie lokalizator. Jest to małe urządzenie, które można zamontować, np. w samochodzie.

Jeśli podejrzewasz partnera o zdradę, warto przejrzeć jego komputer lub telefon w poszukiwaniu dowodów. W przeglądaniu obu sprzętów z pewnością pomoże profesjonalny program monitorujący telefon lub komputer. Urządzenie to jest bardzo trudne do wykrycia. Monitoruje każdą czynność i przesyła zgromadzone informacje na podany adres email. Dodatkowo ma funkcję nagrywania rozmów telefonicznych i monitorowania SMSów.

 

Ile kosztują akcesoria szpiegowskie?

 

Ceny za urządzenia do szpiegowania są bardzo zróżnicowane. Wszystko zależy od tego, czy chcemy aby urządzenia były widoczne czy raczej ukryte w innym przedmiocie lub małe, nierzucające się w oczy. Mała kamera do samodzielnego montowania to koszt 390 zł, natomiast kamera umiejscowiona w budziku to koszt od 580 do nawet 1300 zł. Profesjonalny program monitorujący komputery to koszt 299-590 zł, a telefony 295-390 zł. Ceny lokalizatorów zaczynają się od 250 zł, a ceny podsłuchów od 129 zł. Każdy sprzęt można dobrać indywidualnie do własnych potrzeb.