Jakie są efekty stosowania treningu EMS?

Jakie są efekty stosowania treningu EMS?

21 kwietnia 2015 Wyłączono przez Kamil

Trening EMS jest coraz bardziej popularny na wielu siłowniach. Dzięki nowoczesnej technologii pomaga ćwiczącemu szybko i skutecznie zredukować tkankę tłuszczową oraz szybciej niż w tradycyjny sposób zbudować tkankę mięśniową. Na czym polega ten trening? Na jakie realne efekty można liczyć?

 

Jak działa trening z elektrostymulatorem?

Nowoczesna technologia w sposób niezagrażający naszemu zdrowiu jest w stanie wpłynąć na nasz mózg, tak by podczas ćwiczeń wysyłał impulsy do neuronów znajdujących się w mięśniach. Dzięki temu, dla uzyskania tych samych efektów, ćwiczymy o wiele krócej. Impulsy do mózgu wysyłane są poprzez elektrody umieszczone na specjalnym stroju do ćwiczeń. Ile należy czekać na pierwsze efekty? I co do nich należy?

 

Pierwsze widoczne efekty treningu EMS

Kiedy możemy spodziewać się pierwszych efektów regularnego treningu? Pojawią się one po około 4-5 tygodniach ćwiczeń. Zauważalna będzie ogólna poprawa wydolności organizmu, redukcja cellulitu oraz ujędrnienie skóry. Kontynuując ćwiczenia, zauważymy poprawę wytrzymałości mięśniowej oraz spadek masy ciała, związany z redukcją tkanki tłuszczowej. Osoby, które zdecydowały się na trening EMS, cieszą się z widocznych efektów, na które nie muszą czekać całymi tygodniami. Większość ceni sobie również mniejszy wysiłek wkładany w ćwiczenia. Trening z elektrostymulatorem jest bezpieczny, wygodny i co najważniejsze skuteczny. Zastanów się, czy nie zainteresować się bardziej tego rodzaju ćwiczeniami.  Pamiętaj, wybierając trening ulepszony najnowszą technologią, nie musisz czekać całymi tygodniami na pożądane efekty.

Koniecznie odwiedź stronę: https://studiosynergy.pl/