Wyrusz w podróż na własnych zasadach

Wyrusz w podróż na własnych zasadach

14 grudnia 2020 Wyłączono przez Kamil

Marzysz o dalekich podróżach bez ograniczeń? Kochasz zasiadać za kółkiem samochodu? Przemierzanie tysięcy kilometrów na czterech kołach nie jest dla Ciebie straszne? Jeśli na choć jedno z tych pytań odpowiedziałeś twierdząco, może pora wziąć się do działania i zamiast bujać w obłokach, zacząć realizować swoje marzenia!

Jak odmienić swoje życie i zacząć realizować plany?

Wielu osobom wydaje się, że aby podróżować konieczne jest posiadanie dużej ilości pieniędzy. Nic bardziej mylnego! Jedyne czego potrzebujesz to szczere chęci i samodyscyplina w realizacji marzeń.
Jeśli to co mówię Cię nie przekonuje musisz poznać historię ludzi, którzy wyruszyli w daleką podróż busem przez świat.

Początki Busem przez świat

Wszystko zaczęło się od pięknej idei i ciekawości świata. Grupa przyjaciół – studentów postanowiła zainwestować w starego Volkswagena T3 i wyruszyć przez Europę na sam Gibraltar. Każdy z nich marzył o dalekich podróżach, ale nie miał środków na zorganizowane wycieczki, bilety lotnicze, hotele. Stąd zrodziła się idea zakupu dwudziestoletniego busa w wątpliwym stanie za niewielkie pieniądze.
Choć początkowo ich plany wzbudzały raczej salwy śmiechu niż podziw, dziś mają na swoim koncie pokaźną listę odwiedzonych miejsc na pięciu kontynentach świata. Czy to nie niesamowite?
Warto też wspomnieć, że w planach był wyłącznie jednorazowy wyjazd i finalnie odsprzedanie auta, jednak rzeczywistość zweryfikowała je dość znacząco. Bowiem od tego czasu udało im się zwiedzić kawał świata, podróżując w stale zmieniającym się towarzystwie.